Fecha de llegada
Fecha de salida
Desde € 71
La tarifa más baja de las últimas 48 horas.
¡Buscamos el mejor precio en Booking.com!
Perla****
20 evaluaciones
Evaluaciones Hotel Perla****
Perlova 1, CZ-11000, Praga

Hotel Perla ha obtenido 9,3 sobre 10, basado en 20 evaluaciones
Bienvenido a Zoover, el portal independiente de comentarios de vacaciones. Aquí puedes encontrar las opiniones actuales sobre Hotel Perla**** y otros datos útiles para tus vacaciones en Praga. Además puedes encontrar 18 Fotos de vacaciones de Hotel Perla**** en Zoover. ¿Todavía te estás orientando? Compara todos los alojamientos en Chequia. Comprueba todas las posibilidades para pernoctar en Praga. Compara Hotel Perla**** con otros alojamientos en Praga.
Un momento por favor ..
Lamentablemente no hay todavía evaluaciones en español para Perla**** / Praga. Pero puedes agregar una.

¿Has estado en este alojamiento?

Tamaño de letra: A A A

7,9
8,7
8,6
7,5
Mostrar puntuación y valoraciones de:
"Hezky hotel"traducir
Michal Gašperák
8,0

29/02/2012 Velice se mi líbilo umístěni hotelu blízko Václavského náměstí. Hezky vybavené pokoje s hezkou koupelnou. Taktéž jsem využil v suterénu fitcentrum. Byl jsem mile spokojen s ochotou personálu.

"Hotel Perla je super!!"traducir
Denisa Turoňová
8,0

29/02/2012 Hotel mě velice mile překvapil nejen svým velice dobře vyškoleným personálem, ale taká skvěle vybavenými pokoji. Skvělou obsluhou a kuchyní. Tento hotel všem velice doporučuji.Postele v pokojích byly připravené.Nejvíce mě zaujala koupelna je velice vhodná pro relaxaci.

Amigos, 2012
"Pěkné místo"traducir
Jiří Borůvka
8,0

29/02/2012 stylový hotel, s příjemnou obsluhou...

"Skvělý zážitek"traducir
Markéta Jankotová
9,0

29/02/2012 Pobyt v hotelu Perla byl jeden z mých vynikajících zážitků. Ihned mne uchvátila recepce, která je dominantou a zároveň velmi kreativní a originální součástí celého hotelu. Velmi mne zaujal motiv hotelu, protože perly pro mne zdůrazňují něco luxusního a vzácného a také význam mého jména. A přesně tak luxusní mi hotel Perla přišel.Co se týče pokojů, byly velmi vkusně vybaveny. Pro pohodlí hostů zde jsou k dispozici hotelové papuče, které navozují příjemnou atmosféru a pro hosta domácí prostředí. Poslete byly velmi pohodlné a zaručovaly tímto nerušený spánek. Koupelna zcela vyhovovala nárokům na čistotu i vybavení. Vzhledem k umístění hotelu je tento hotel velmi vhodný pro ubytování různých skupin turistů, kteří vyhledávájí jak blízkost k centru tak i něco navíc v podobě tématického hotelu, který umí zaujmout ze všech pohledů. Tento hotel zcela doporučuji všem, kteří vyhledávají příjemné ubytování, výtečný personál, blízkost k centru města, ale hlavně zážitek z pobytu.

"Super hotel"traducir
Petr Smrčka
2,0
2,0

29/02/2012 Hotel Perla je blízko jak k dostupnosti metra tak k Václavskému náměstí. Hotel mě překvapil jak s vím vybavením tak poskytovanou kvalitou.

"Super postele!!!! :)"traducir
Aneta Toupalová
7,0
8,0

29/02/2012 S tímto hotelem jsem byla velice spokojena. Náš pokoj byl krásný, čistý, postele byly nejlepší ,na kterých jsem kdy spala. Po návratu z noční Prahy uložení do měkoučké postele, bylo ten nejlepší závěr náročného dne. Koupelna krásná, hned bych se tam nastěhovala. Obsluha na recepci příjemná, ochotná a milá. Tento hotel bych doporučila a doporučím všem, kteří zavítají do Prahy.

"Velice útulný hotel Perla"traducir
Petra Tešnarová
8,0

29/02/2012 Hotel je na velmi dobrém a dobře dostupném místě. Personál byl velice příjemný a vstřícný. S vybavením pokojů jsem byla nadmíru spokojená. Velice mě potěšila čistota hotelu, jak v pokojích tak také ve společných prostorech hotelu. Důležitým plus bylo připojení wi-fi po celém hotelu. Bufetová snídaně byla ohromující s velice pestrou nabídkou. Celkově jsem byla nadmíru spokojená.

Amigos, 2012
"Velmi poutavé"traducir
Vladimír Mičola
8,0

29/02/2012 Skvělé místo, vybavení na úrovni a chutné snídaně.

Amigos, 2011
"Zeer goed hotel"traducir
Ruud
9,0

05/10/2011 Goede ligging midden in centrum.
Zeer vriendelijk personeel,zeer goed ontbijt

Viaje en grupo, Oct 2011
"Prima kamers in het centrum van praag"traducir
peter
9,0

07/10/2011 een hotel waar wij zeker naar teruggaan bij een volgend bezoek aan praag

Enlace de Zoover en tu web

Haz click aquí para todas las opciones de gadgets de Zoover

¿Es Ud. el propietario?

Zoover ofrece diferentes opciones y posibilidades para los propietarios.Haz click aquí para más información